Etykiety

piątek, 12 lipca 2013

Avon clearskin tonik przeciw wypryskom z kwasem salicynowym

Pewnie wiele z Was ma problem z wypryskami. Wiadomo trzeba o taką skórę  bardziej dbać. Ale jak znaleźć produkt, który naprawdę pomoże? Tego nikt nie wie. Trzeba najpierw wypróbować i zobaczyć, który spełnia nasze oczekiwania. Dzisiejsza recenzja będzie o toniku przeciw wypryskom znanej firmy Avon. Czy on chodź trochę pomaga? Zaraz się przekonacie

Kilka słów od producenta


Walka z trądzikiem i wypryskami bez wysuszania skóry!
Tonik przeciw wypryskom z kwasem salicylowym, który: tonizuje skórę, pozostawia ją czystą i świeżą, redukuje nadmierną produkcję sebum i nie wysusza skóry.

Cena: 9zł / 100ml 
Moja opinia:
Tonik zamknięty jest w małej plastikowej butelce. Posiada dozownik, dzieki któremu nie wylejemy za dużo kosmetyku. Po otwarciu przestraszyl mnie zapach. Był alkoholowy, ale    na szczęscie nie utrzymuje się długo na buzi. W moim przypadku naprawdę się sprawdził. Po użyciu skóra była widocznie oczyszczona, czysta i swieża. Po dłuższym stosowaniu zauwazyłam, że zwężyły mi się pory i wysusza wypryski. Równie dobrze poradził sobie z wągrami ( rozjanił je).  Mimo małej butelki jest bardzo wydajny i na dodatek tani. Polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz