Etykiety

sobota, 28 września 2013

Tusz do rzęs impressive long lash quiz cosmetics

Jak widzicie ostatnio rzadko kiedy pojawiają się posty na moim blogu. Mam teraz wiele dodatkowych zajęć z powodu praktyk w Hiszpani. Wracam do domu bardzo późno i naprawdę ciężko mi znaleźć czas. Na szczęście został mi tylko miesiąć dodatkowych zajęć. Będę starała się dodawać posty jak najczęściej się da. Ale wróćmy do kolejnej recenzji.

Dzisiaj opiszę Wam produkt, który otrzymałam w ramach współpracy z firmą Quiz Cosmetics. A będzie to wydłużający tusz do rzęs. CZy skleił moje nieszczęsne rzęsy? zaraz się przekonacie;)


Kilka słów od producenta

Maksymalnie długie i podkręcone rzęsy.
Specjalnie dobrany kształt szczoteczki zapewnia efekt niesamowicie długich i ekstremalnie podkręconych rzęs.
Gwarantuje idealne rozprowadzenie tuszu i doskonałe rozczesanie rzęs.
Cena: 8,52zł
( zdj. jak wygląda na rzęsach będzie dzi wieczorem lub jutro, ponieważ mam mały problem z aparatem)


Moja opinia:

Tusz zamknięty jest w wygodnym i przyjemnym dla oka opakowaniu. Napisy się nie ścierają. Szczoteczka jest standardowa. Nie jest silikonowa co pewnie większości podpasuje. Mi to akurat jest bez róźnicy. Tusz moim zdaniem jest lekko za rzadki. Tą szczoteczką naprawdę bardzo łatwo maluje się rzęsy. Łatwo dotrzeć nawet do tych w kąciku oka. Daje delikatny ale subtelny efeky. Troszeczkę podkręca i wydłuża rzęsy Jednak nie jest to spektakularny efekt. Na korzyść przemawia również to, że nie kruszy się ani osypuje w ciągu dnia. Po pomalowaniu trzeba chwilke poczekać, ponieważ potrafi odbić się na powiece. Jest to naprawdę bardzo tania mascara, ale warta uwagi. Niestety dostępna jest tylko na stronie internetowej.
Inne produkty tej firmy możecie zobaczyć tu klik3 komentarze:

  1. przywykłam do silikonowej szczoteczki Wondera ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie spotkałam się z tymi kosmetykami, miło, że dobra jakość idzie w parze z niską ceną :)

    OdpowiedzUsuń