Etykiety

poniedziałek, 16 września 2013

Avon- Konturówka do oczu Blackest black

Dawno nie było recenzji na temat kolorówek. Dziś przychodzę z recenzją eye linera. Czy daje wyrazisty kolor? Czy długo się trzyma? Zobaczycie;)Kilka słów od producenta

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Cena: 18,90zł / 0,28g ( często na promocji za ok.10zł)


Moja opinia:

Konturówka zamknięta jest w wygodnym, plastikowym opakowaniu. Ma bardzo przyjemny dla oka designe. Minimalistyczny, ale mi się podoba. Konturówka jest wysuwana, co ułatwia Nam życie. Nie trzeba się męczyć z jej temperowaniem. U mnie za to daje duży plus. Jest bardzo miękka, więc trzeba uważać, aby się nie połamała. Jeśli wysuniemy odpowiednią długość to nic się jej na pewno nie stanie. Pigment niestety nie rozkłada się równomiernie przez co potrzebujemy kilka pociągnięć. Kreska jest wyrazista i posiada intensywny kolor czerni. Utrzymuje się długo. Niestety na linię wodną się nie nadaje, bo szybko z niej znika. Jest dosyć wydajna.
Podsumowując

Opakowanie 10/10
konsystencja 7/10
działanie 6/10
cena 9/10
ogólna ocena 8/103 komentarze:

  1. moja ulubienica jest avon supershock;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawią mnie inne kolory z tej serii, ogólnie lubię kredki z Avonu :)

    OdpowiedzUsuń