Etykiety

poniedziałek, 23 lutego 2015

Szampon Dove Oxygen & Moisture dla włosów cienkich

Witajcie. Dziś zaczynam opisywać linię produktów do włosów Dove Oxygen & Moisture dla włosów cienkich. Każdy produkt sprawił się troszeczkę inaczej. Na pierwszy rzut oka idzie szampon.


                                                      Kilka słów od producenta:

Szampon Dove Oxygen & Moisture jest przeznaczony do włosów cienkich, delikatnych, pozbawionych lekkości. Szampon natychmiast rozprasza się na włosach, delikatnie je myje, dodając im objętości. Zawiera składnik nawilżający i technologię Oxyfusion, czyli lekkie składniki pielęgnujące połączone atomami tlenu, dzięki którym nawilża i pielęgnuje włosy przy każdym myciu. Cechy i zalety: - Delikatnie oczyszcza i nawilża - Nadaje włosom sprężystość i naturalną objętość Sposób użycia: Nanieś szampon na mokre włosy, spień i następnie spłucz. Dla lepszych rezultatów stosuj regularnie z odżywką Dove Oxygen & Moisture dla cienkich pozbawionych lekkości włosów. *w porównaniu do włosów przetłuszczonych.
Moja opinia: 


Szampon zamknięty jest w dosyć miękkiej tobie,którą można postawić na "głowie".  Szata graficzna jest prosta, ale mi się podoba. Uwielbiam połączenie bieli i błękitu. Szampon ma odpowiedniej wielkości dozownik, dzięki czemu łatwiej wydobyć odpowiednią ilość produktu. Ma zamknięcie typu "klik", który bardzo łatwo otworzyć. Dzięki czemu jest wydajny. Zapach jest delikatny, przyjemny. Nie utrzymuje się niestety za długo na włosach. Konsystencja jest bardzo rzadka, przezroczysto-niebieska. Podczas początkowego użytkowania włosy stały się miękkie, lekkie i łątwe do ułożenia. Wydawały się zdrowsze. Jednak podczas używania 2 tuby szamponu włosy bardzo szybko się elektryzowały, ciężko było je ułożyć(nie miałam z tym nigdy problemu). Na dodatek wyglądały jak przetłuszczone i były przyklapnięte. Jestem niestety na nie. A myślałam że znalazłam swój ulubiony szampon;(
Podsumowując:

Opakowanie 10/10
zapach 10/10
konsystencja 3/10
działanie 3/10
cena 7/10
ogólna ocena 5/10

Używaliście?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz