Etykiety

środa, 11 lutego 2015

Antyperspirant Adidas for men fresh cool&dry 48h

Dziś kolejny post poświęcony bardziej mężczyzną. W końcu oni też używają różnych produktów. Oczywiście nie tak jak my. Pora na antyperspiranty. Większość facetów ich używa.Ale czy są dobre?
a może mają duszący zapach?


 Kilka słów od producenta:


Jego unikalna formuła, opracowywana przy udziale sportowców.
Adidas Cool & Dry Fresh Man neutralizuje nieprzyjemny zapach, oraz ogranicza wydzielanie potu. Zawiera substancje łagodzące podrażnienia i pielęgnujące skórę. Niezawodność i komfort w czasie każdego dnia bez względu na jego intensywność. Efekt aplikacji jest odczuwany nawet do 48h.
*Zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości
*pomaga chronić przed potem 48h
*minimalizuje białe ślady na skórze i ubraniach
*nie zawiera alkoholu.

Moja opinia: 


 Antyperspirant znajduje się w metalowej butelce.Butelka wygląda męsko, ale subtelnie. Osobiście bardzo mi się podoba. Oczywiście po kilku upadkach lub mocniejszym nacisku butelka się deformuje. U mojego często się to zdarza.Aplikator nie zacina się i nie "wylewa" za dużo antyperspirantu.Jest bardzo wydajny. Zaraz po rozpyleniu nie dusi,ale  daje bardzo ładny męski zapach. Nie za mocny, nie za lekki. Niestety bardzo szybko się ulatnia.Za co daje minusa. Mój mężczyzna nie ma problemu spoceniem, więc u niego sprawdza się idealnie. Czy działa 48h? Wątpie, ale tego nigdy nie sprawdziliśmy, ponieważ częściej się kąpie.
Podsumowując:

Opakowanie 10/10
zapach 7/10
konsystencja 10/10
działanie 6/10
cena 8/10
ogólna ocena 8/10

A jaki antyperspirant używają Wasi mężczyźni?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz